Svítící obojek AKINU - zelený 50-60 cm
Email

Svítící obojek AKINU - zelený 50-60 cm

225 Kč
Barva
Velikost
Výrobce :
Dostupnost: Skladem - dodání do 3 dnů
Popis

Bezpečnostní svítící obojek AKINU pro psy ZELENÝ. Svítící obojek je důležitým bezpečnostním prvkem na procházky s Vaším psem za soumraku i za tmy. 

V obojku je optické vlákno, které je vloženo do pevné nylonové síťoviny. Obojek je odolný proti dešti i sněhu. Obojek je vyroben z kvalitního nylonu s extra silnou přezkou a lze přizpůsobit obvodu krku Vašeho psa v rozmezí 50-60cm. Balení je včetně dvou baterií, které vydrží až 80 hodin neustálého svícení. Baterie lze vyměnit. 

Nastavení svícení - 4 režimy – rychlé blikání, pomalé blikání, svícení a vypnutí.

Obojek je voděodolný, není ovšem vodotěsný. Neponořujte obojek do vody! Zabraňte psovi kousat obojek i plastový box s baterkami. Dbejte na to, aby váš miláček nespolknul jakoukoliv část výrobku. Výrobek je určen pro chovatelské účely. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na obale. 

Rada z praxe: V případě, že obojek nestřídá režimy svícení dle programu anebo jeví závadu, je třeba jej restartovat.

Otevřete plastové pouzdro, upevněné pod gumovou ochranou páskou ON/OFF, zcela vyjměte baterky a opět je nasaďte zpět (do stejné polohy) do plastového pouzdra. Pouzdro uzavřete a opět upevněte pod gumovou pásku. Obojek je restartován a funkční.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.